فرمانده انتظامی استان همدان گفت: صداو سیما و رسانه ها اقدامات خوبی در حوزه فرهنگ سازی داشته اند و همچنین اداره کل راه و شهرسازی، استانداری و سایر دستگاه ها اقدامات شایسته ای در این حوزه داشتند که جای قدردانی دارد.
کد خبر: ۷۰۲۵۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۶ 12 January 2019
بخشعلی کامرانی صالح گفت: علی رغم افزایش تردد در حوزه‌های درون شهری و برون شهری، شاهد کاهش  ۱۳ درصد تصادفات فوتی و ۱۱ درصدی تصادفات جرحی در ۹ ماهه سال جاری بوده ایم.

به گزارش ایسنا، بخشعلی کامرانی صالح در مراسم افتتاح و بهره برداری از دوربین های ثبت تخلفات پلیس راهور، اظهار داشت:امروز جایگزینی اقدامات و استفاده از  IT اجتناب ناپذیر است به طوری که دقت، سرعت، صحت و شفافیت سازی بااستفاده از دستگاه های الکترونیکی بسیار موثر است.

وی عنوان کرد: اگر امروز با تلاش شهردار شاهد هستیم که  ۴۰ نقطه از شهر به وسیله تجهیزات الکترونیکی پایش می شوند نیازمند این است که در آینده صدها نقطه را تحت پوشش قرار دهیم.

کامرانی صالح تاکید کرد: استفاده از تجهیزات الکترونیکی علاوه بر سرعت و دقت باعث اقناع سازی نیز می‌شود به طوری که امروز اگر کسی تخلفی کند، فیلم ضبط شده برای وی پخش می شود و فرد خاطی شاهد تخلف خود خواهد بود.

وی افزود: با بهره گیری از ظرفیت صدا و سیما و رسانه می توان نسبت به آگاه سازی مردم اقدامات خوبی انجام داد و می توانیم قبح قانون را هرچه بیشتر در جامعه نهادینه کنیم.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: هرچه در این حوزه تبلیغ کنیم و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی صورت گیرد، موفق تر خواهیم بود.

وی تصریح کرد: امروزه نظارت با استفاده از عوامل در حوزه سنتی و فیزیکی قابل کنترل و نظارت نیست و استفاده از امکانات الکترونیکی امری اجتناب ناپذیر است که باید گام های بلندی برداشت و عقب ماندگی های استان را در این حوزه جبران کرد.

کامرانی صالح تاکید کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که دشمنان با تمام توان و عملیات روانی به دنبال ناامیدی و کوچک نشان دادن جلوه های بزرگ انقلاب بودند که با همت همه بخصوص مردم بزرگ ایران اقدامات شایسته را یادآور می شویم و این پیروزی را باشکوه بیشتر جشن می گیریم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار