رییس اداره ورزش نهاوند، گفت: ساخت و توسعه خوابگاه‌های ورزشی در نهاوند در دستور کار است و خوشبختانه به‌ واسطه نقد شما خبرنگاران از بدو ورود بنده توانستیم بسیاری از مشکلات موجود را حل و فصل کنیم.
کد خبر: ۶۹۷۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۹ 01 January 2019

رییس اداره ورزش نهاوند، گفت: ساخت و توسعه خوابگاه‌های ورزشی در نهاوند در دستور کار است.
 
به گزارش تابناک همدان، مهردادسعدی‌نژاد، در نشست خبری خود با خبرنگاران نهاوند و ورزشی نویسان استان همدان، گفت: خوشبختانه به‌واسطه نقد شما خبرنگاران از بدو ورود بنده توانستیم بسیاری از مشکلات موجود را حل و فصل کنیم.

وی با اشاره به اینکه کار خوب شما به ما انگیزه داد، گفت: وقتی عمیقاً به این مسئله پرداختیم دیدم با نقدی که صورت گرفت فرماندار و نماینده محترم به اداره ورزش توجه ویژه‌تری کردند و با تزریق اعتبارات توانستیم دوش‌های سالن کشتی شهرستان که بیش از ۱۱ ماه بود بدون دوش حمام بود را بااعتبار ۱۳ میلیون تومان تعمیر کنیم.

رییس اداره ورزش و جوانان نهاوند با اشاره به گزارشی اجمالی در خصوص عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان، گفت: حوزه ورزش یک حوزه وسیع است که علاوه بر وسعت دارای هیجانات خاص است چراکه با افراد ورزشکاری روبه‌رو هستند که انگیزه‌های خوب دارند.

وی بابیان اینکه همه اقشار و افکار و سلیقه‌های مختلف در ورزش حضور دارند، گفت: در سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته در بحث اعزام ورزشکاران در رده‌های سنی مختلف ۱۲ درصد افزایش اعزام به معنی حضور در مسابقات، اردو‌ها و برنامه‌های استانی و کشوری داشته‌ایم.

سعدی نژاد با اشاره به اینکه در برخی رشته‌های ورزشی بیش از ۸ بار اعزام در سال داشتیم، گفت: در حال حاضر در شهرستان نهاوند حدود ۳۵ هیات ورزشی فعال باانگیزه حضور دارند که در مسابقات مختلف کشوری دارای نماینده هستند.

وی با اشاره افزایش ۹ درصدی کسب مدال‌های استانی نسبت به سال قبل، گفت: خوشبختانه امسال ۴ ورزشکار شهرستان در مسابقات المپیک آسیایی حضور داشتند و از این ۴ نفر یک مدال نقره توسط #فرود_ظفری ووشوکار نهاوندی کسب شد.

وی بابیان اینکه شهرستان نهاوند برای اولین بار در ۵ رشته ورزشی در مسابقات لیگ برتر نماینده اعزام کرده است، گفت: خوشبختانه این مهم با رایزنی‌های مختلف در رشته‌های فوتبال، ووشو، بسکتبال، دوچرخه‌سواری و جودو در سطح آقایان و خانم‌ها انجام‌شده است.

سعدی نژاد با اشاره به اینکه در بحث اعزام‌ها به لیگ‌های برتر در استان بعد از همدان دومین شهرستان هستیم، گفت: در برخی رشته‌ها شهرستان نهاوند با ۲ یا ۳ ورزشکار به‌تن‌هایی نماینده استان بوده است که این باعث افتخار ورزش نهاوند است.

رییس اداره ورزش و جوانان نهاوند در خصوص واگذاری سالن‌های ورزشی شهرستان، گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ها در قبال باشگاه‌های ورزشی با توجه به اینکه خصوصی هستند دخالتی نداریم چراکه خود دارای درآمد هستند.

وی با اشاره به هزینه ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومانی برای تیم #گرین_کشاورز، گفت: در بحث تامین البسه تیم نماینده شهرستان کمک کردند و بحث اعزام‌ها و ... این مبلغ از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان هزینه شده است.

سعدی نژاد با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان نهاوند در یک روز ۱۸ اعزام داشته است، گفت: ما وظیفه‌داریم در بحث اعزام، اسکان و تغذیه ورزشکاران تمام‌قد بایستیم حال اگر اداره ورزش بدهی دارد برای این مسئله است چراکه منابعی در اختیار نداشته و نداریم.

رییس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: در بحث المپیاد‌های ورزشی نیز، اعزام نخبگان نوجوان شهرستان انجام‌شده است.

وی با اشاره به نوسازی کف‌پوش سالن حجاب بعد از ۲۵ سال که در روز‌های آینده انجام می‌شود، گفت: ۱۶ اتاق مجموعه ورزشی بانوان که بلااستفاده بود با بهره‌گیری از توان خیرین به دنبال ایجاد خوابگاه ساز آن هستیم چراکه بیش از ۱۲۰ تخت می‌شود در آنجا ایجاد کرد.

سعدی نژاد بابیان اینکه خوابگاه مجموعه ورزشی علیمرادیان واگذارشده و هیچ دخل و تصریفی در آن نداریم، گفت: در حال حاضر نیز خوابگاه مجموعه بانوان با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال سخت است.

وی بابیان اینکه اگر مشکل خوابگاه ورزشی در نهاوند مرتفع شود ظرفیت برگزاری مسابقات کشوری در شهرستان راداریم، گفت: اگر مشکل خوابگاه نداشتیم تاکنون بیش از ۵ مسابقه قهرمان کشوری را که در خواست داده بودیم، در نهاوند برگزار می‌کردیم.

ساخت و توسعه خوابگاه ورزشی در نهاوند در دستور کار است / نقد خبرنگاران برای کاهش مشکلات  ورزش موثر واقع شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار