نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: حرکت‌های جهادی برای آبادانی منطقه ۳ شهرداری همدان امری ضروری است که باید بتوانیم در یک برنامه زمان‌بندی شده شرایط این منطقه را به حداقل نیاز‌های اساسی آن‌ها برسانیم.
کد خبر: ۶۷۷۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵ 08 November 2018
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: حرکت‌های جهادی برای آبادانی منطقه ۳ شهرداری همدان امری ضروری است که باید بتوانیم در یک برنامه زمان‌بندی شده شرایط این منطقه را به حداقل نیاز‌های اساسی آن‌ها برسانیم.

به گزارش تابناک همدان از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حمید بادامی نجات در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده به‌ویژه در مناطق توانمندسازی اظهار کرد: مدیران و کارشناسان شهرداری به‌ویژه منطقه ۳ شهرداری میتوانند در بازدید‌های میدانی به شناسایی محلات مستعد کار‌های عمرانی و خدماتی بپردازند تا بتوانند خدمات بیشتری ارائه شود.

وی؛ راهکار برون رفت از مسائل و مشکلات پیش روی شهرداری همدان را جذب سرمایه گذاری و مشارکت‌دهی سرمایه گذاران در عمران و آبادانی و توسعه شهر دانست و افزود: این امر روش مناسبی برای استفاده بهینه از زمان و ارائه خدمات به شهر و شهروندان است که شهرداری منطقه ۳ هم در این راستا باید به دنبال تهیه بسته‌های مناسب برای اجرای پروژه‌های نیمه کاره و جذب سرمایه گذاران باشد.

نایب رییس شورای شهر همدان اظهار کرد: شرایط فعلی حاکم بر وضیعت اقتصادی کشور را عاملی برای افت پیشرفت پروژه‌های شهرداری برشمرد و ادامه داد: باید با فراهم کردن بسته‌های مشارکتی متنوع و جامع، مردم و سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری خرد و کلان ترغیب کنیم تا در نتیجه شهر، مردم و مدیریت شهری بهره ببرند.

بادامی‌نجات با بیان اینکه تفریغ بودجه سال گذشته شهرداری منطقه ۳ حدود ۹۵ درصد درآمد را نشان میدهد، یادآور شد: بر اساس بررسی‌های شش‌دوازدهم تفریغ بودجه امسال، درآمد این منطقه به ۲۲ درصد رسیده است که قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: به طور قطع عملکرد مناسب شهرداری منطقه ۳ در بودجه سال گذشته به دلیل سیاست‌های شهردار و تلاش‌های شهردار منطقه ۳ بوده است؛ همچنین عملکرد سال ۹۶ و ثبات مدیریتی در این منطقه و کوشش‌های فراوان مدیر منطقه نیز عامل تحقق ۹۵ درصدی بودجه بوده است، اما متأسفانه اتفاقات اخیر موجب شده درآمد این منطقه به ۲۲ درصد کاهش پیدا کند که این مهم، بحران در این منطقه را نشان می‌دهد.

نایب رییس شورای شهر همدان با بیان اینکه مراجعات در شهرداری منطقه ۳ از حد گذشته است، گفت: چندین پروژه در این منطقه هنوز انجام نشده است که باید تعیین تکلیف شوند.

بادامی‌نجات با تأکید بر تعیین‌تکلیف طرح ۳۶ هکتاری خضر، جدولگذاری و رفوژ بلوار‌ها و پیاده راه ها، بازگشایی بلوار قدر، بازگشایی معبر، آسفالت معابر منطقه ۳ و بسیاری دیگر از برنامه‌های منطقه سه شهرداری به‌ویژه ساماندهی ورودی‌های شهر، اظهار کرد: متأسفانه در چند ماه اخیر طرح‌های اثرگذاری در این منطقه با بحران روبرو شده اند.

وی، اجرای پروژه‌ها و تکمیل پروژه‌های منطقه ۳ شهرداری را که از پتانسیل‌های قابل توجه برای حصول درآمد پایدار برای شهرداری منطقه محسوب می‌شود، ضروری برشمرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار