فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه شهرستان اسدآباد آمادگی اسکان ۵ هزار زائر اربعین را به صورت شبانه‌روزی داراست خاطرنشان کرد: امسال در راستای استقبال از زائران اربعین حسینی در شهرستان اسدآباد سه ایستگاه صلواتی رفت و سه ایستگاه صلواتی برگشت برپا شده است.
کد خبر: ۶۷۳۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵ 29 October 2018
کریم حمیدوند از توزیع ۵۰ هزار وعده غذایی بین زائران اربعین حسینی توسط ایستگاه‌های صلواتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، حمیدوند در ستاد اربعین حسینی شهرستان اسدآباد، افزود: این تعداد وعده غذایی شامل صبحانه، نهار، شام و میان‌وعده طی ۳۰ مهرماه تا ۴ آبان طی مدت ۵ روز گذشته تا کنون بین زائران حسینی که از مسیر این شهرستان عبور کرده‌اند، توسط موکب‌ها توزیع شده و این پذیرایی‌ها تا پایان اربعین ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: ۱۴ هزار وعده نهار، ۱۲۵۰۰ وعده شام، ۱۶۲۶۰ وعده صبحانه و ۶۷۰۰ میان‌وعده از مجموع ۵۰ هزار وعده غذای توزیع شده بین زائران عبورکننده از مسیر اسدآباد طی مدت فوق بوده است.

حمیدوند تعداد نان توزیع شده بین زائران را نیز ۱۵۸۰۰ قرص نان و لیوان مصرفی را ۳۴۷۰۰ عدد برشمرد و تصریح کرد: طی ۵ روز گذشته بیش از ۱۳۱۷ زائر به صورت شبانه‌روزی در این شهرستان اسکان داشته‌اند. 

فرماندار اسدآباد ایستگاه صلواتی شهید قهاری گردنه، خیمه الزهرا پارک ملت و سیدالشهدا کربلا پاسارگاد را ایستگاه‌های صلواتی رفت در این شهرستان برشمرد و یادآور شد: شهدای جنت‌آباد، شهدای اسدآباد - سردار همدانی و ایستگاه شهید قهاری گردنه، موکب‌های برگشت این شهرستان در راستای ارائه خدمات و استقبال از زائران اربعین از این مسیر هستند.

وی در ادامه به حضور و بازدید مأموران بهداشتی به صورت محسوس و غیرمحسوس از ایستگاه‌های صلواتی تأکید کرد و گفت: جمع‌آوری زباله‌ها، نظارت دقیق بر سوخت، امنیت موکب‌ها و زائران از جمله مواردی است که کمیته‌های ذیربط باید به این موارد توجه ویژه‌ای داشته باشند.

حمیدوند در پایان از تشکیل ۱۵ کمیته در ذیل ستاد اربعین این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: کمیته‌های بهداشت و درمان، فرهنگی و آموزشی، عمرانی و زیرساختی، حمل‌ونقل و انرژی، اطلاع‌رسانی، ایمنی و حوادث، امنیتی و انتظامی، امدادونجات، نظارت و بازرسی و کمیته مردمی از جمله کمیته‌های تشکیل شده در ذیل ستاد اربعین این شهرستان هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار