ششمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی و اسلامی در همدان در دو محل خیابان مهدیه، بالاتر از مسجد مهدیه، کانون مهدیه"سازمان دانش‌آموزی" و میدان امام ره، خیابان تختی، دبیرستان شهید حاجی بابایی دایر است.
کد خبر: ۶۵۴۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴ 12 September 2018
ششمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی اسلامی در همدان از ۱۷ شهریور تا ۳۱ شهریورماه دایر است.

به گزارش تسنیم ، مدتی است که نوشت‌افزار‌های ایرانی با محوریت قهرمان‌های ملی و مجموعه‌های رسانه‌ای راهی بازار شده و با نوشت‌افزار‌های با طراحی قهرمان‌های کارتونی و سینمایی هالیوود و والت دیزنی رقابت می‌کنند.

اگرچه قیمت نوشت‌افزار‌های ایرانی هنوز به حد منطقی نرسیده است، اما استقبال و شور دانش آموزان در تهیه‌ی این نوشت‌افزار‌ها بیانگر علاقه خانواده‌های ایرانی به تولیدات داخلی است.

هر کدام از طرح‌های منقش به روی نوشت‌افزار‌های ایرانی معنی و مفهوم خاص خود را دارد. از شهدای دفاع مقدس تا شهدای مدافع حرم، قهرمانان ایرانی و اسلامی، شخصیت‌های کارتونی ایرانی و ... نقوش دل‌نشین طراحی شده بر روی نوشت‌افزار‌های ایرانی اسلامی است.

هرچند در سال‌های گذشته مرد عنکبوتی، شگفت انگیزان، باب اسفنجی، بتمن، بن تن، انواع پرنس‌های والت دیزنی طرح‌های روی نوشت‌افزار‌ها بود و البته همچنان نیز وجود دارند، اما چند سالی است که نوشت‌افزار‌های ایرانی با تصاویر شهدایی نظیر شهید ابراهیم هادی، محمدابراهیم همت، صیاد شیرازی، شهدای مدافع حرم نظیر شهید حججی، شخصیت‌های کارتونی شکرستان، پهلوانان ایرانی و اسلامی وارد بازار شده و مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفته‌اند دانش‌آموزانی که هنوز درک چندانی از دفاع مقدس و هشت سال جنگ، دفاع از حرم و رشادت‌های بزرگ‌مردان تاریخ ایران ندارند، اما با نشان دادن علاقه به خرید نوشت‌افزار ایرانی می‌گویند که می‌خواهیم بیاموزیم و ادامه‌دهنده راه این بزرگان باشیم.

چندین سال است که برای دسترسی راحت خانواده‌ها برای تهیه نوشت‌افزار‌های ایرانی و اسلامی نمایشگاه‌های فروش این نوشت‌افزار‌ها در سطح شهر‌ها و در کانون‌های دانش‌آموزی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه‌ها می‌توانند تا ۳۱ شهریورماه از ساعت ۹ تا ۲۱ به محل‌های تعیین شده برای تهیه نوشت‌افزار ایرانی و اسلامی مراجعه کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار