فرمانده انتظامی همدان با بیان اینکه امروز دشمنان در دو حوزه مواد مخدر صنعتی و شبکه‌های اجتماعی جنگ نرم را علیه ایران اسلامی آغاز کرده‌اند، گفت: شبکه‌های اجتماعی مخرب‌ترین شیوه‌ها را از طریق جذابترین روش‌ها برای انحراف جوانان در پیش گرفته‌اند.
کد خبر: ۵۷۵۹۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴ 07 March 2018
فرمانده انتظامی همدان با بیان اینکه امروز دشمنان در دو حوزه مواد مخدر صنعتی و شبکه‌های اجتماعی جنگ نرم را علیه ایران اسلامی آغاز کرده‌اند، گفت: شبکه‌های اجتماعی مخرب‌ترین شیوه‌ها را از طریق جذابترین روش‌ها برای انحراف جوانان در پیش گرفته‌اند.

به گزارش تسنیم، سردار بخشعلی کامرانی در اولین یادواره ۱۵ شهید والا مقام نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد که با حضور مردم و مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد، اظهار داشت: یادواره شهدا دارای پیام بوده و محافل یادبود شهدای گرانقدر محفل عبرت گرفتن و بصیرت است و مسیر این بزرگواران ما را به سرمنزل مقصود می‌رساند.

وی با بیان اینکه همه شهدا گرانقدر زحمات فراوانی را برای انقلاب کشیده‌اند و همه ما به برگزاری یادواره شهدا نیازمندیم، افزود:در همه برهه‌های انقلاب اسلامی از پیروزی انقلاب و ۸ سال جنگ تحمیلی تا پیروزی جبهه مقاومت به خاطر رهبری ولایت فقیه و خون شهدای این مرز و بوم بوده و همه ما مدیون آنان هستیم.

سردار کامرانی صالح با تاکید بر اینکه امروز همه دنیا به این نتیجه رسیده که انقلاب ما را با وجود تمام موانع متعدد به خاطر خون شهدا نتوانستند از بین ببرند، گفت:ما باید در مسیر ولایت قرار بگیریم و این امر حفظ نظام اسلامی و ارزش‌های اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه همواره باید انقلابی باشیم و برای حفظ ارزش‌های اسلامی، انقلابی بمانیم، تصریح کرد: امروز دشمنان در دو حوزه مواد مخدر صنعتی و شبکه‌های اجتماعی جنگ، نرم را� علیه ایران اسلامی آغاز کرده‌اند که در این راستا باید هوشیار بود.

سردار کامرانی صالح با تاکید بر اینکه اگر می‌خواهیم در امنیت جامعه سهیم باشیم همه با وحدت و همدلی باید کمک کنیم، خاطر نشان کرد: در ۱۱ ماه ابتدای امسال بیش از ۶.۵ تن انواع مواد مخدر توسط همکاران نیروی انتظامی در استان همدان کشف شده که این امر نشان از جنگ نرم دشمن رعلیه نسل جوان کشور و ملت ایران اسلامی دارد و یک عزم ملی در مقابل این جنگ دشمن را می‌طلبد.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با بیان اینکه اثرات مصرف مواد مخدر صنعتی توسط جوانان ۷۰۰ برابر اثرات تخریبی حشیش است، تصریح کرد:با توجه به آموزش ساخت مواد صنعتی در آشپزخانه منازل، توسط شبکه‌های اجتماعی، نقش والدین و مردم در حوزه امنیت انکار ناپذیر خواهد بود.

سردار کامرانی صالح خاطر نشان کرد: امروز بیش از ۸۰۰ کانال ماهواره‌ای به دنبال تخریب و آسیب به اعتقادات دینی مردم ایران اسلامی هستند که در این راستا با آموزش‌های لازم باید مراقب جنگ نرم دشمنان علیه انقلاب اسلامی باشیم.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۵۵۰ هزار تماس تلفنی در سطح استان با ۱۱۰ گرفته شده، اظهار داشت: بزرگترین سرمایه ما اعتماد مردم بوده و در حوزه امنیت همه خانواده‌ها باید مشارکت داشته باشند تا فرزندان و نسل جوان به دام شبکه‌های اجتماعی و مواد مخدر نیفتند چرا که شبکه‌های اجتماعی مخرب‌ترین شیوه‌ها را از طریق جذابترین روش‌ها در پیش گرفته‌اند.

سردار کامرانی صالح با تاکید بر اینکه شبکه‌های اجتماعی و آی تی در دنیای امروز اجتناب ناپذیر هستند، افزود:باید با آموزش لازم در این دو حوزه مراقب بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار