مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۲۹ میلیون تومانی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.
کد خبر: ۵۴۹۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵ 09 January 2018

مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۲۹ میلیون تومانی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت، حمید شاکری‌صفت، با اشاره به برگزاری یکصد و بیست و نهمین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: ۹ پرونده بیمار سخت‌درمان در این جلسه بررسی شد.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد هشت پرونده متعلق به بیماران مبتلا به سرطان و یک پرونده جزو سایر بیماران بود، افزود: در این جلسه مساعدت بلاعوض ۷ میلیون تومان به بیماران سخت‌درمان مورد موافقت قرار گرفت.

مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۱۷ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به بیماران سخت‌درمان تعلق می‌گیرد، گفت: از سایر مراکز ۵ میلیون تومان برای بیماران سخت‌درمان تخفیف گرفته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه دو بیمار در طرح «سخاوت» و سه بیمار در طرح «طعم مهربانی» قرار گرفتند، بیان کرد: مجموع مساعدت‌ها ۲۹ میلیون تومان بوده است.

شاکری‌صفت ابراز کرد: گروهی از بیماران سخت‌درمان زیر پوشش مجمع خیرین سلامت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه و در معرض ناامنی غذایی هستند که نیاز به کمک خیرین در حمایت از این بیماران داریم.

وی گفت: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۸۰۹۶ـ ۹۹۵۲ ـ. ۹۹۱۱ ـ. ۶۰۳۷ مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند تا مساعدت‌ها به دست نیازمندان واقعی برسد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار