مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف از ۳۰ آبان تا ۶ آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان خبر داد.
کد خبر: ۵۲۷۷۳۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶ 21 November 2017
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف از ۳۰ آبان تا ۶ آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان خبر داد.

به گزارش تابناک همدان؛ حسین رجبیان اظهار داشت: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف از 30 آبان تا 6 آذرماه درمحل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان پذیرای بازدیدکنندگان است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه تعداد 70 واحد از شهرهای همدان، تهران، قم، مشهد، تبریز، گرگان، بوکان، سنندج، یزد، اصفهان، ارومیه، سقز، شهرکرد، شیراز، اراک و زنجان محصولات خود را در معرض بازدید قرار می‌دهند.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان افزود: این نمایشگاه درسه سالن ابن‌سینا، الوند و هگمتانه در مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع برپا می‌شود و انواع فرش را به نمایش می‌گذارد.

رجبیان محصولات شرکت‌کنندگان این دوره از نمایشگاه را شامل انواع تابلو فرش قم، فرش بیجار، گلیم و گبه شیراز، انواع فرش ترکمن، فرش نفیس و تابلو فرش تبریز، فرش‌های بختیاری دیلمه، انواع فرش کاشان، اردکان، کاشمر و یزد، فرش گزل بافت قشقایی، انواع فرش نائین و اصفهان، فرش‌های دستباف چله نخ و ابریشمی و انواع سجاده و گلیم غیره اعلام کرد که به لحاظ تنوع و کیفیت گستره‌ی وسیعی را شامل می‌شود.

وی عنوان کرد: گوناگونی محصولات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه و تعداد فراوان استان‌های شرکت‌کننده، سبب شده تا نمایشگاه فرش دستباف همدان از جایگاه خوب و مناسبی در سطح کشور برخوردار باشد و هر سال مخاطبان بسیار زیادی را جذب کند.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان بیان کرد: در نمایشگاه امسال غرفه‌های ویژه‌ای نیز حضور دارند که رنگ و رویی تازه به این نمایشگاه می‌بخشند و از بین این غرفه‌ها می‌توان به: اتحادیه فرش دستباف روستایی همدان، شرکت سهامی فرش ایران، اتحادیه صنف فرش فروشان، نمایش کالای رنگرزی، اجرای مسابقه قالیبافی (تندبافی- چله کشی- نقشه‌خوانی) اشاره کرد.

آیین افتتاح این نمایشگاه سه‌شنبه 30 آبان ماه با حضور مسئولان مرتبط استانی برگزار می‌شود ضمن اینکه ساعت بازدید از نمایشگاه همه‌روزه 16 تا 21 و در روز جمعه 10 تا 21 است.منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار