ربیعی با بیان اینکه ایجاد فضای بانشاط در محیط کاری، از رویکردهای دولت است، گفت: قصد دولت احیای ورزشگاه های کارگری و ورزشگاه های مجاور کارگاه های تولیدی است.
کد خبر: ۵۲۳۲۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸ 12 November 2017
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایجاد اشتغال متوسط به پایین و خُرد از اولویت های دولت تدبیر و امید است و برای تحقق این هدف 320 هزار میلیارد ریال پیش بینی شده است.

به گزارش ایرنا؛ علی ربیعی در آیین افتتاح مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان استان همدان، افزود: تلاش برای ایجاد اشتغال های کوچک و خرد، سیاست های ضد فقر و ایجاد فضای بانشاط، مجموعه کار و رفاه اجتماعی را تشکیل می دهد و این سیاستی است که دولت دوازدهم در برنامه خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه زمینه سرمایه گذاری کلان و خرد در کشور فراهم شده است، تاکید کرد: وضعیت اشتغال کشور با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته دولت، سال آینده بهبود می یابد.

ربیعی با بیان اینکه ایجاد فضای بانشاط در محیط کاری، از رویکردهای دولت است، گفت: قصد دولت احیای ورزشگاه های کارگری و ورزشگاه های مجاور کارگاه های تولیدی است.

وی اضافه کرد: ورزش باعث نشاط کاری می شود و نشاط، رضایت کاری را در جامعه افزایش می دهد و موجب کمک به ارتقای بهره وری و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: یکی از برنامه های مهمی که این وزارتخانه به ویژه در حوزه بهزیستی و کاهش آسیب ها دنبال می کند، افزایش نشاط اجتماعی و شادی در جامعه است.

ربیعی ادامه داد: افزایش شادی و نشاط اجتماعی در کنار برنامه کاهش فقر به عنوان یکی از راهبردهای مهم دولت تدبیر و امید به صورت جدی دنبال می شود.

به گزارش ایرنا، 20 میلیارد ریال برای احداث مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان هزینه شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابتدای سفر یک روزه خود به همدان ابتدا شرکت بین المللی رایان نیک واقع در شهرک صنعتی رزن را افتتاح کرد و در ادامه در جلسه اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال در محل استانداری همدان حضور یافت.

پس از آن با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 10 طرح بهزیستی در حوزه های توانمندسازی، پیشگیری، فرهنگی آموزشی، اجتماعی و فرهنگی با هزینه کرد 16 میلیارد و 940 میلیون ریال در شهرستان های همدان، نهاوند و کبودراهنگ بهره برداری شد.

در این سفر یک روزه عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار در زمینی با زیربنای 2 هزار 400 متر مربع و در 2 طبقه آغاز شد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار