سرمربی تیم پاس همدان با بیان اینکه در فصل نقل و انتقلات نیم فصل، تغییرات گسترده خواهیم داشت، گفت: برای تقویت شرایط فنی تیم چند تغییر را در دستور کار قرار داده ایم.
کد خبر: ۵۱۴۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶ 25 October 2017
سرمربی تیم پاس همدان با بیان اینکه در فصل نقل و انتقلات نیم فصل، تغییرات گسترده خواهیم داشت، گفت: برای تقویت شرایط فنی تیم چند تغییر را در دستور کار قرار داده ایم.

به گزارش ایرنا؛ عبدالمجید باقری نیا پس از دیدار تیمش مقابل خوشه طلایی ساوه در چارچوب لیگ دسته 2 فوتبال کشور، اظهار کرد: در بازی امروز، سه امتیاز مهم کسب کردیم در حالیکه از این تیم شناخت نداشتم.

وی افزود: در این بازی موقعیت های خوبی داشتیم هر چند در کارهای تاکتیکی هنوز به هماهنگی لازم نرسیده ایم و باید بیشتر کار کنیم.

سرمربی تیم پاس همدان اضافه کرد: این برد را محصول کار تیمی می دانم و همه اعضای تیم در کسب این پیروزی سهیم هستند.

وی با قدردانی از تشویق تماشاگران گفت: می دانم همه برای پیروزی تیم لحظه شماری می کنند اما در تغییرات تاکتیکی و فنی هرگز از روی سکوها خط نمی گیرم و براساس نوع بازی امروز تعویض ها را انجام دادیم.

باقری نیا در ادامه با تاکید بر اینکه تیم پاس نیاز به حمایت به موقع مسئولان دارد، گفت: مسیر سختی در پیش داریم و انتظار دارم مسئولان اجرایی که در قبال اعضای تیم تعهد دارند، به لحاظ حمایت اقدام به موقع کنند.

سرمربی تیم پاس همدان خاطرنشان کرد: تازه در شروع ماراتن لیگ 2 قرار داریم و بازی های دور برگشت مهمتر از دور رفت است.

ناصر ابراهیمی سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه که از باخت تیمش عصبانی بود، حاضر به مصاحبه با رسانه ها نشد.

پاس همدان با برتری در بازی امروز مقابل خوشه طلایی ساوه 11 امتیازی شد و به رتبه پنجم جدول صعود کرد.

پاسی ها سه شنبه هفته آینده در امیدیه میهمان تیم نفت هستند.

باقری نیا امروز نخستین حضورش در نیمکت سرمربیگری پاس همدان را تجربه کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار