کامرانی صالح با تأکید بر اینکه بیش از 6 هزار سایت‌های مضر بر جامعه در استان همدان شناسایی شده است، اظهار داشت: در این راستا با متخلفان و سایت‌های مضر برخوردهای لازم انجام شده است.
کد خبر: ۵۰۶۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰ 11 October 2017
فرمانده انتظامی استان همدان از شناسایی ۶ هزار سایت مضر در استان خبر داد و گفت: در نیمه نخست امسال ۱۰۰ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کشف و ضبط شده است.

به گزارش تسنیم، سردار بخشعلی کامرانی صالح در همایش پلیس، امنیت و اصناف ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم اظهار داشت: امنیت در جامعه مختص همه اقشار بوده و پلیس نیز برای تأمین امنیت در جامعه تلاش می‌کند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی آن چه در توان دارند برای تأمین امنیت در جامعه انجام می‌دهد، افزود: در نیمه نخست امسال با تلاش‌های انجام شده در حوزه مواد مخدر قریب به 4 تن مواد مخدر در استان کشف شده است.

کامرانی صالح با بیان اینکه علی‌رغم کشفیات مواد مخدر مشکلاتی در حوزه مواد مخدر صنعتی وجود دارد، عنوان کرد: امروزه در حوزه مواد مخدر با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و بدون مرز شدن تولید اگر اقدامات لازم انجام از سوی پلیس انجام نشود هر شخصی نیز می‌تواند در منزل خود اقدام به تولید مواد مخدر صنعتی کند.

فرمانده انتظامی استان با تأکید بر اینکه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا اقدامات موثری انجام شده است، تصریح کرد: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف و ضبط شده در نیمه نخست امسال بیش از 100 میلیارد تومان بوده است.

کامرانی صالح با اشاره به اینکه امسال با تأکیدات مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است، گفت: اما جامعه با معضل بیکاری مواجه است که در صورت تلاش، کوشش و فرهنگ سازی اقشار مختلف جامعه مشکلات رفع می‌شود.

وی تأکید کرد: از دیگر مشکلات موجود در جامعه امروز معضلات موجود در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که امروز جرائم با تغییر تاکتیک‌ها صورت می‌گیرد.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه دشمن امروز در حوزه‌های مختلف سرمایه گذاری‌های جذاب و فریبنده‌ای در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی کرده است، عنوان کرد: باید در مقابله با اقدامات فریبنده دشمن آموزش و آگاه‌سازی مردم به نحو احسن انجام شود.

کامرانی صالح با تأکید بر اینکه بیش از 6 هزار سایت‌های مضر بر جامعه در استان همدان شناسایی شده است، اظهار داشت: در این راستا با متخلفان و سایت‌های مضر برخوردهای لازم انجام شده است.

وی تصریح کرد: مردم و اصناف می‌توانند در حوزه فضای مجازی، مبارزه با قاچاق کالا، مواد مخدر و معضلات فرهنگی نقش آفرین باشند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف نیازمند عزم، جزم عمومی و همکاری شهروندان است، بیان کرد: در حوزه مشاوره نیروی انتظامی مصالحه بیش از چندین فقره پرونده انجام شده است.

کامرانی صالح با بیان اینکه در حوزه مبارزه با سرقت در استان همدان اقدامات موثری انجام شده است، ابراز کرد: تعداد زیادی باند سرقت در استان متلاشی و امروزه می‌توان گفت که در همدان جرائم خشن، مسلحانه و زورگیری وجود ندارد و بیش از 70 درصد جرائم و سرقت های خرد توسط معتادان انجام می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پلیس و اقشار مختلف مردم و به ویژه اصناف تعامل مناسبی با یکدیگر دارند، افزود: اصناف در دوران هشت سال دفاع مقدس چه از نظر تقدیم شهدا و چه از نظر پشتیبانی پیش قدم بودند.

فرمانده انتظامی استان همدان تأکید کرد: با هماهنگی و همکاری یکدیگر می‌توانیم بازاری پررونق البته اسلامی همراه با حفظ ارزش‌های دینی داشته باشیم.

کامرانی صالح با اشاره به اینکه 285 هزار تماس تلفنی در نیمه نخست امسال با تلفن 110 انجام شده است، گفت: این تماس‌ها نشان دهنده اعتماد مردم به پلیس و خدمات رسانی پلیس به مردم است.

وی با بیان اینکه از موضوعات مهم سهیم و شریک شدن مردم برای تامین امنیت در جامعه است، عنوان کرد: شهروندان قبل از قرار گرفتن در تهدید و خطر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در صورت احساس هرگونه خطر به پلیس مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: اگر در حوزه اگاه‌سازی، اطلاع‌رسانی و آموزش مردم اقدام کنیم بسیاری از مشکلات جامعه رفع می‌شوند.

کامرانی صالح با اشاره به اینکه در حوزه بازار امروز پلیس به صورت سنتی اقدام نمی‌کند، بیان کرد: امروز نصب یک دوربین در خیابان، مجمع‌های تجاری و مساکن در تأمین امنیت در جامعه موثر است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار