از 21 تا 23 مردادماه نمایشگاه تعدادی از آثار نقاشی «مینا جاویدفر» با عنوان «بوم مینا» در همدان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۷۴۹۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹ 08 August 2017
از 21 تا 23 مردادماه نمایشگاه تعدادی از آثار نقاشی «مینا جاویدفر» با عنوان «بوم مینا» در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش  فارس، از 21 تا 23 مردادماه نمایشگاه تعدادی از آثار نقاشی « مینا جاویدفر» با عنوان « بوم مینا» در همدان برگزار می‌شود.

این هنرمند در همین رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه در این نمایشگاه بیش از 35 اثر در قالب سبک رئال و تعدادی هم اکسپرسیونیسم و امپرسیونیسم، ارائه شده است، گفت: این نمایشگاه صبح ها از ساعت 9 الی 12 و عصرها از ساعت 16 الی 21 در محل نگارخانه نو واقع در میدان آرامگاه بوعای ( پشت شهرداری ) میزبان علاقمندان به خود خواهد بود.

مینا جاویدفر که دانشجوی کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه تهران نیز هست در مورد ورود خود به حوزه هنر نقاشی اظهار کرد: از بچگی علاقه زیادی به نقاشی داشتم و تقریباَ از زمانی که یادم می‌آید بخش بزرگی از وقتم را صرف نقاشی می‌کردم با این حال در 6 سالگی اولین اثر رنگ روغنم را کشیدم ولی از هشت سالگی به شکل اصولی و حرفه‌ای شروع به کار کردم.

وی با تاکید بر اینکه  نقاشی همیشه یکی از بزرگترین لذت‌های عمرش بوده است، ادامه داد: با اینکه تجربه زیادی در نقاشی دارم و این تجربه هر روز چیزهای بیشتری به من یاد می‌دهد اما هنوزم فکر می‌کنم کلی راه نرفته دارم.

این هنرمند همدانی از دلایل برگزاری نمایشگاه خود سخن گفت و افزود: به منظور اینکه بتوانم آثارم را در معرض دید دیگران و بخصوص دوستان و آشنایانی که در این مدت همیشه مشوقم بوده‌اند بگذارم تصمیم گرفتم این نمایشگاه را برپا کنم تا با استفاده از نظرات و انتقادات سایر عزیزان در راه پیشرفت بیشتر قدم بردارم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار