نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی
حسن عالمی وظیفه مردم را ادا کردن حقوق رهبری دانست و گفت: فرمان ولی‌فقیه را به موقع لبیک گفتن و شجاعانه ایستادگی کردن در مقابل دشمن از حقوق رهبری بر مردم است.
کد خبر: ۳۷۵۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹ 11 February 2017
نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی با تأکید بر اینکه صبورانه از انقلاب و رهبر انقلاب حمایت کنیم، گفت: باید از رهبر عادل، عالم، سیاستمدار و سیاستگذار این نظام تبعیت کرده و هیچ نرمشی مقابل دشمن نشان ندهیم تا مبادا دشمن بر مردم و نظام ما طمع کند.

به گزارش تابناک همدان به نقل از ایسنا، حسن عالمی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه و در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهر همدان، با اشاره به ۲ آیه ۱۰۵ تا ۱۰۷ سوره انبیا، اظهار کرد: خداوند در این آیات فرموده در کتاب‌های آسمانی قبل این وعده را داده‌ایم که بندگان صالح خدا وارث زمین باید باشندبه طوریکه این آیات حکایت از این دارد که این وعده الهی از زمان موسی بن عمران و داوود داده شده و حقیقت این آیه همان وعده حاکمیت جهانی برای همه عالم است.

وی با اشاره به اینکه خداوند در آیات ۱۲۸و ۱۲۹ سوره اعراف وعده دیگری به ما عطا کرده است، عنوان کرد: در این آیات آمده است صبور و شکیبا باشید که خداوند حاکمیت زمین را به متقین واگذار می‌کند.

عالمی یادآور شد: حکومت برپا کردن و ایجاد نظامی که تا کنون شبیه آن وجود نداشته و به عنوان نخستن نظام با انگیزه‌های توحیدی به پا می‌شود قطعی است که در مقابل آن ایستادگی می‌شود.

وی ادامه داد: قبل از اینکه انقلاب اسلامی ایران تبدیل به نظام شود دیدیم که ۱۵ سال کشتارها و شکنجه‌ها و اذیت و آزارها و حمله به مردم در خیابان‌ها و حمله به مدرسه فیضیه همان چیزیست که در قرآن به آن اشاره شده است.

نماینده ولی‌فقیه دروزارت جهادکشاورزی اظهار کرد: زمانی‌که کشور اسلامی به دست مسلمانان افتاد تا آن را با معیارهای دینی اداره کنند، اذیت و آزار دشمن افزون شد به طوریکه در مناطق مختلف ترورهایی توسط گروهک‌ها اتفاق افتاد و بالاخره جنگ تحمیلی رخ داد. 

وی با بیان اینکه دشمنان به انواع مختلف رنج‌ها و اذیت‌هایی را به نظام اسلامی وارد کردند، گفت: خداوند وعده داده گروه‌های توانمندتری را بر سر انقلاب خواهد آورد به طوریکه امروز این گروه نسل جوان این مملکت است که هرکجا احساس کند دشمن وارد شده تا به انقلاب آسیب بزند، حاضر می‌شود.

وی درباره اینکه چگونه از انقلاب و رهبری پشتیبانی و حمایت کنیم، اظهار کرد: امیرالمومنین علی(ع)در نهج‌البلاغه حق رهبری و ولایت بر مردم و هم حق مردم رابر رهبریت روشن کرده‌اند به طوریکه ادا کردن حق امامت و پیروی کردن از امامت فریضه و واجب الهی است.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی وظیفه مردم را ادا کردن حقوق رهبری دانست و افزود: فرمان ولی‌فقیه را به موقع لبیک گفتن و شجاعانه ایستادگی کردن در مقابل دشمن از حقوق رهبری بر مردم است.

وی با بیان اینکه کار امامت و ولایت به سامان نمی‌رسد مگر اینکه مردم حمایت کنند، تأکید کرد: اگر رعیت حق والی را رعایت کند و والی نیز حق مردم را به طور قطع حق در بین مردم عزیز می‌شود و پرچم عدالت در بین مردم به اهتزاز درآمده، سنت‌های الهی اجرا می‌شود، زندگی بر مردم شیرین و امید بر اینکه حاکمیت حق بماند، بیشتر شده و طمع دشمن از بین می‌رود. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار