نادری فر با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون هفت هزار و 100 نفر بی سواد تحت پوشش قرار گرفته و با سواد شده‌اند، تصریح کرد: این در حالی است که این رقم در سال گذشته 6 هزار و 500 نفر بوده است.
کد خبر: ۳۶۳۷۵۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹ 20 January 2017
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان از پرداخت ۱۵۹ میلیارد تومان تسهیلات ازدواج تا پایان آذرماه امسال خبر داد.

به گزارش تسنیم ، مهرداد نادری فر در قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان اظهار داشت:  167 سازمان مردم نهاد از استانداری و فرمانداری مجوز دریافت کردند که تعداد سازمان‌های مردم نهاد استان همدان به 397 سمن رسیده است.

وی با اشاره به اینکه مراحل صدور مجوز برای 50 سازمان مردم نهاد در استان همدان در دست اقدام است، افزود: امیدواریم بتوان تعداد سازمان‌های مردم نهاد را در سطح کشور افزایش دهیم چراکه در فرهنگ‌سازی جایگاه مهمی دارند.

نادری فر با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون هفت هزار و 100 نفر بی سواد تحت پوشش قرار گرفته و با سواد شده‌اند، تصریح کرد: این در حالی است که این رقم در سال گذشته 6 هزار و 500 نفر بوده است.

وی درباره اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت، درمان و عدالت در سلامت نیز گفت: 350 هزار مترمربع زیربنای پروژه‌های استان همدان در حوزه سلامت در استان احداث می‌شود که این عوامل سبب شده تا استان همدان در حوزه بهداشت و درمان پیشرو باشد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به اینکه هدفگذاری بیمه هنرمندان صنایع دستی چهار هزار و 990 نفر بوده که این امر عملیاتی شده است، گفت: 150 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای پروژه‌های استان همدان خریداری و تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه توانمندسازی اجتماع‌محور 4 محله پیش‌بینی شده بود که سه محله اجرا شده است، گفت: خوشبختانه کمیته امداد و بهزیستی استان همدان اقدامات مناسبی در این زمینه انجام داده‌اند که باید این اتفاقات را تقویت کنند.

نادری فر با اعلام اینکه از ابتدای امسال تا پایان آذرماه 17 هزار و 936 فقره تسهیلات به مبلغ 159 میلیارد تومان پرداحت شده است، عنوان کرد: سال گذشته 14 هزار و 698 فقره تسهیلات به مبلغ 44 میلیارد و 600 میلیون تومان پرداخت شده بود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان بیان کرد: حجم عظیمی از مسائل مربوط به اقتصاد مقاومتی توسط رسانه‌ها و خبرگزاری منعکس شده و اقدامات مناسبی در این زمینه انجام دادند که قابل تقدیر است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار