با هدف تجلیل از مقام شهدای فراجا
مستند "سر بلند" با نگاهی به زندگی شهید "حسین عبادی" از شهدای والامقام نیروی انتظامی در شبکه همدان، آخرین مراحل تولید و تدوین را می‌گذراند.
کد خبر: ۱۱۳۸۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵ 18 November 2023

مستند "سر بلند" با نگاهی به زندگی شهید "حسین عبادی" از شهدای والامقام نیروی انتظامی در شبکه همدان، آخرین مراحل تولید و تدوین را می‌گذراند.

به گزارش تابناک همدان، از پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیمای استان همدان، دکتر کیوان الوندی در بازدید از ساخت این مستند گفت: مستند یک قسمتی "سربلند" به ابعاد زندگی فردی و اجتماعی شهید حسین عبادی می‌پردازد و در آن علاوه بر گفتگو با خانواده معظم او، دوستان و همرزمان نیز از اخلاق نیکو و شخصیت اجتماعی این شهید والامقام سخن می‌گویند.

"رسول نظری" تهیه کننده مستند گفت: این اثر در شهر همدان، برخی مناطق استان و تهران تصویر برداری شده است و حدود ۴۰ بازیگر نیز در ساخت آن ما را همراهی کرده اند.

کارگردانی مستند شهید حسین عبادی را "نقی موسیوند" و تصویر برداری آن را "امیر حسین غفاری" بر عهده دارد.

 شهید حسین عبادی محرم سال ۱۳۴۳ در همدان متولد شد از این رو نامش را حسین نهادند.

مقطع راهنمایی را در مدرسه شهید جلال سنایی گذراند و با توجه به اوج گیری جریانات انقلاب به فعالیت‌های ضد طاغوتی پرداخت. با نابودی رﮊیم شاهنشاهی و تشکیل کمیته انقلاب به این نهاد پیوست.

پس از آن با شروع جنگ تحمیلی به جبهه اعزام شد و سرانجام در روز دوازدهم بهمن ماه ۱۳۶۳ در منطقه عملیاتی سومار بر اثر اصابت ترکش خمپاره به معراج رفت.

شهید

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار