قاسمی‌‌فرزاد گفت:‌ شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه صنعت ورود خوبی داشتند اما در حوزه کشاورزی اقدامات مورد انتظار محقق نشده و باید سرعت بیشتری داشته باشند.
کد خبر: ۱۱۳۸۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۶ 18 November 2023

استاندار همدان از مبادله‌‌ ۹۷ درصد موافقت‌نامه‌های تملک دارایی در سطح استان خبر داد.

به گزارش فارس، علیرضا قاسمی‌فرزاد در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با بیان اینکه حدود ۹۷ درصد موافقت‌نامه‌های تملک دارایی مبادله شده و تسریع در روند باقی‌مانده‌ آنها مورد تأکید است اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی، مکاتبات با وزرا برای جذب اعتبارات سفر رئیس‌جمهور را پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه یکی از گزینه‌های مهم در ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی، پیگیری جذب اعتبارات خواهد بود گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید پروژه‌های ملی پیوست قانون را مجدانه پیگیری کنند، ضمن اینکه باید از حداکثر ظرفیت‌ پیمانکاران بومی به ویژه در طرح نهضت ملی مسکن استفاده شود.

استاندار همدان در ادامه با اشاره به تدوین و تصویب سند اقتصاد دانش‌بنیان در همدان برای اولین بار در کشور اظهار کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند برش سازمانی آن را اجرا کنند.

وی گفت: سال گذشته در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان با پیشتازی استان رتبه اول را کسب کردیم و امیدواریم با اجرای به هنگام سند اقتصاد دانش‌بنیان این جایگاه را حفظ کنیم.

قاسمی‌‌فرزاد بیان کرد:‌ شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه صنعت ورود خوبی داشتند اما در حوزه کشاورزی اقدامات مورد انتظار محقق نشده و باید سرعت بیشتری داشته باشند.

وی گفت: با توجه به کمبود منابع، کمبود آب و مشکلاتی که در تأمین انرژی مانند گاز و برق داریم، باید برای ارتقای کیفیت محصولات به سمت دانش‌بنیان شدن فعالیت‌ها حرکت کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار