دادستان همدان مطرح کرد:
دادستان همدان از دستگیری عوامل درگیری در شاهزاده حسین (ع) خبر داد و گفت: در اجرای دستور بازپرس محترم پرونده مربوط به درگیری در آستان شاهزاده حسین (ع) مبنی بر جلب دو خانم به اتهام اخلال در نظم امامزاده و درگیری و ضرب و شتم خادمان، مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آنان را در یکی از محلات همدان شناسایی و دستگیر کردند.
کد خبر: ۱۱۰۰۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۴ 13 April 2023

دادستان همدان از دستگیری عوامل درگیری در شاهزاده حسین (ع) به اتهام اخلال در نظم، درگیری و ضرب و شتم خادمان امامزاده خبر داد.

به گزارش تابناک همدان، حسن خانجانی موقر افزود: در اجرای دستور بازپرس محترم پرونده مربوط به درگیری در شاهزاده حسین (ع) مبنی بر جلب دو خانم به اتهام اخلال در نظم امامزاده و درگیری و ضرب و شتم خادمان، مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی صبح روز سه شنبه ۲۲ فروردین ماه آنان را در یکی از محلات همدان شناسایی و دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: در بررسی‌ها و تحقیقات اولیه، متهمان به تمام اتهامات خود اقرار کردند و در حال حاضر با صدور قرار تأمین آزاد شده‌اند.

دادستان همدان با تکذیب ادعای معاندین نظام برای بهره گیری علیه نظام و دروغ پراکنی مبنی بر اینکه موضوع نزاع بر سر حجاب بوده، افزود: ماجرای رخ داده به دنبال درگیری لفظی و سپس فیزیکی در نحوه پذیرایی در محل بوده و از آنجا که حین درگیری روسری از سر متهمان می‌افتد، این شائبه در فیلم‌های انتشاری که به نظر عامدانه بخشی از آن را تقطیع کرده بودند ایجاد شده بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار