دادستان همدان از عدم همرانی بازاریان این استان با منافقین خبر داد و گفت: بازاریان بصیر با باز بودن مغازه‌های خود نه بزرگی به تبلیغات گسترده و شبانه روزی منافقین گفتند.
کد خبر: ۱۰۸۰۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۱ 07 December 2022

دادستان همدان از عدم همرامی بازاریان این استان با منافقین خبر داد و گفت: بازاریان بصیر با باز بودن مغازه‌های خود نه بزرگی به تبلیغات گسترده و شبانه روزی منافقین گفتند.

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان همدان، حسن خانجانی‌موقر با اشاره به تبلیغ گسترده شبکه‌های معاند مبنی بر تحریک کسبه و بازاریان برای اعتصاب در روز‌های ۱۴، ۱۵ و ۱۶ آذرماه، اظهار داشت: بازاریان همدانی به مانند همیشه در دفاع از انقلاب پای کار آمدند و نه بزرگی خواسته نامشروع منافقین گفتند.

وی با اشاره به درخواست جمعی از جوانان جبهه انقلاب اسلامی استان مبنی بر برخورد دستگاه قضایی با برهم زنندگان نظم عمومی، اظهار کرد: ما با اعتماد به جوانان سلحشور و انقلابی معتقدیم که در گام نخست با حضور همین جوانان دشمنان خوار و ذلیل، درمانده و مایوس خواهند شد و در گام بعدی حتی اگر اندک افرادی که با دشمنان نظام همراهی کنند تودهنی محکمی خواهند خورد.

دادستان همدان افزود: در حال حاضر بازاریان بصیر با دشمنان همکاری نکرده و در صف مردم انقلابی پر جنب و جوش و پویا ایستاده اند، اما اگر واقعا احراز شود کسی به انگیزه همراهی با معاندین، مغازه یا واحد صنفی خود را تعطیل کرده، باید با جدیت تمام با او برخورد شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار