قاسمی فرزاد گفت: هر شخصی فارغ از سلیقه سیاسی اش چنانچه در چاچوب اصول نظام حرکت کند، توانمند و متخصص و متعهد و خط و مشی و اصول راهبردی دولت سیزدهم را قبول داشته باشد و رویکرد و عملکردش نیز منشا اثر باشد و برآیند تلاش هایش هم خدمت صادقه به مردم، می‌تواند در عرصه و صحنه مدیریتی این دولت مدیریت کند.
کد خبر: ۱۰۷۹۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۶ 26 November 2022

استاندار همدان گفت: رویکرد و راهبرد اساسی دولت مردمی سیزدهم و شخص آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور در عرصه مدیریتی و تغییر مدیران فارغ از سلیقه‌ها و خط و مشی‌های سیاسی، استفاده از توان و ظرفیت افراد در حوزه‌های مختلف است.

به گزارش ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد در آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان اظهار داشت: این دولت نگاه مطلق گرایانه درعرصه تغییر مدیران ندارد و بر خلاف رویه برخی دولت‌ها به دنبال جا به جایی صفر تا ۱۰۰ نیرو‌ها و مدیران یک دستگاه و یا سازمان نیست.

او یادآور شد: رویکرد دولت قوی بر کارو تلاش و خدمت صادقانه بر اساس نیازسنجی درست به مردم استوار است و بهره مندی از استعداد‌ها در همه حوزه‌ها و البته با نگاه محوری به استان‌ها نیزسرلوحه کار و برنامه‌های دولتمردان سیزدهم است.

قاسمی فرزاد افزود: هر شخصی فارغ از سلیقه سیاسی اش چنانچه در چاچوب اصول نظام حرکت کند، توانمند و متخصص و متعهد و خط و مشی و اصول راهبردی دولت سیزدهم را قبول داشته باشد و رویکرد و عملکردش نیز منشا اثر باشد و برآیند تلاش هایش هم خدمت صادقه به مردم، می‌تواند در عرصه و صحنه مدیریتی این دولت مدیریت کند.

وی از سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان خواست که با جدیت موضوع رونق تولید و احیای طرح‌های راکد و همچنین حمایت و ارتباط گیری موثر با فعالان بخش خصوصی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

وی همچنین از معاون جدید خواست که روی کیفیت نان و سازماندهی بازار، تامین میوه و سایر اقلام ضروری شب عید و ایام ضروری و پر مصرف سال و قطع کردن پای دلالان در عرصه بازار و در بخش‌های گوناگون اهتمام ویژه بورزد.

استاندار همدان در سخنانی گفت: ظاهر پور مجاهد را از سال ۷۲ می‌شناسم، ایشان فارغ از مسایل سیاسی و بر اساس تفکر اعتقادی با تمام توان برای خدمت رسانی به مردم کاربا صداقت، سلامت و جدیت پیگیری می‌کرد.

آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در حالی برگزار شد که به گفته پور مجاهد معاون پیشین، این شانزدهیمن آیین تودیع وی در عرصه مدیریتی و در دوران بیش از ۳۴ خدمت است.

وی در باره سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی افزود: ایشان مدتی درآبفا بوده و در حوزه‌های اقتصادی نیز کار کرده و به اقتصاد دیجیتال نیز تسلط دارد.

استاندار همدان از سید مجتبی حسینی خواست که به تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، مساله رونق تولید و شورای گفتگو دولت با بخش خصوصی توجه کند.

وی افزود: تاپایان سال ۱۴۰۲ باید زمینه‌های خدمت رسانی بویژه در بخش کالا و خدمات برای مردم فراهم شود و شعار از مزرعه تا منزل برای تامین نیازمندی‌های شهروندان با کمترین هزینه و حذف واسطه‌های محقق شود.

ظاهر پورمجاهد معاون سابق هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با اشاره به اینکه این استان از لحاظ رشد تورم در رده‌های پایین است، افزود: همدان پایه‌های اقتصادی خوبی برای رشد دارد.

وی افزود: با وجود تحریم‌ها که برخی حوزه‌های اقتصادی را متاثر کرده بود، برای کاهش نرخ بیکاری در استان همدان تلاش فراوانی صورت گرفت.

در این جلسه سید مجتبی حسینی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی نیز در سخنانی اظهار امیدواری کرد تا با مساعدت دستگاه‌های اجرایی بتواند افق روشنی برای مردم استان فراهم کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار