کد خبر: ۱۰۷۸۱۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۱ 20 November 2022
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان از صدور مجوز سه هزار پنل نیروگاه خورشیدی و آغاز عملیات اجرایی آن‌ها همزمان با هفته بسیج خبر داد.
 
به گزارش تابناک همدان، سرهنگ پاسدار علی قره باغی گفت: این نیروگاه‌ها در مناطق محروم و روستا‌ها راه اندازی شده و تولید پنل‌های مورد نیاز و نصب آن‌ها به زودی آغاز می‌شود.
 
وی از برگزاری سه رزمایش از ابتدای سال تاکنون خبرداد و گفت: ابتدای سال رزمایش ۱۰ روزه با رویکرد محرومیت زدایی و امید آفرینی و با حضور ۱۳۷ گروه جهادی برگزار شد در حالیکه مردم در حال دید و یازدید نوروزی بودند.
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان یادآوری کرد: همچنین همزمان با سالگرد تاسیس بسیج سازندگی و سوم خرداد فتح خرمشهر سال جاری رزمایشی با حضور ۵۲۱ گروه جهادی برگزار کرد و رزمایش فاطمی ۲ تیز از امروز کلید خورد.
 
سرهنگ قره باغی با بیان اینکه نگاه بسیج آرمانگریانه است، ادامه داد: در رزمایش جهادگران فاطمی ۲ قرار است ۶۸ طرح عمرانی شامل ۴۰ منزل محرومین، آبرسانی به روستاها، آسفالت و بهسازی راه روستایی و خانه عالم افتتاح شود.
 
وی اضافه کرد: هفته بسیج امسال آیین اغاز عملیات اجرایی اردوگاه اقتصاد مقاومتی سپاه در محل اردوگاه سید شهدا (ع) شروع و در گام نخست فاز نخست گلخانه کلنگ زنی سپس دیگر رسته‌ها و مشاغل شروع می‌شود که هدف از این کار توانمندسازی بسیجیان و دیگر اقشار مردمی است.
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: بسیج معجزه دوم امام راحل (ره) بعد از پیروزی انقلاب بود که به دست معمار کبیر انقلاب اسلامی برای ابقا و تداوم شجره انقلاب پایه گذاری شد.
 
سرهنگ قره باغی افزود: نیروی مقاومت بسیج در مقابله با غائله‌های غرب کشور در اوایل انقلاب، حضور در جنگ هشت ساله با وجود نداشتن ساز و برگ با مردمی شدن جنگ در بستر بسیج، در فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ و سالگرد آن، فتنه ۹۶، ۹۸ همواره پیروز میدان بوده است.
 
وی با بیان اینکه شکل گیری معجزه دوم انقلاب برای بیمه کردن این کشور بود، اظهار داشت: ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب با چهل سال نخست متفاوت است و ماموریت و ویژگی‌های بسیج در دوران چهل ساله دوم انقلاب، تخصصی شدن ۲۲ قشر بسیج، افزایش خدمات رسانی و امید آفرینی است چرا که امروز خدمات رسانی به مردم اوج مقابله با امپریالیسم، دنیای غرب و آمریکا به شمار می‌رود.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار