مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان همدان: ۴۷۰ هزار تن گندم از ۴۳۷ هزار هکتار اراضی زراعی زیر کشت این محصول در استان برداشت شده است.
کد خبر: ۱۰۷۰۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹ 03 October 2022

به گزارش تابناک همدان، علی بایگانه با اشاره به اینکه ۳۱۷ هزار تن محصول گندم از کشاورزان استان همدان خریداری شده است، گفت : بیش از ۳۶ هزار میلیارد ریال به کشاورزان پرداخت شده است.

 

وی با اشاره به اینکه ۳۱۷ هزار تن محصول گندم از کشاورزان استان همدان خریداری شده است، گفت : بیش از ۳۶ هزار میلیارد ریال به کشاورزان پرداخت شده است.

وی با اشاره به فعالیت ۵۲ مرکز خرید تضمینی گندم در سطح استان همدان، افزود : از این تعداد ۲ مرکز خرید به‌ صورت دولتی و مابقی مراکز مربوط به بخش خصوصی و مباشرین تعاون روستایی و کارخانجات آرد هستند که کار خرید تضمینی گندم از کشاورزان را انجام دادند.

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان همدان  با تاکید بر اینکه همانند سال های گذشته آتش زدن کاه و کلش در اراضی کشاورزی استان همدان ممنوع است، خاطرنشان کرد: همزمان با برداشت غلات در استان حجم قابل توجهی کاه تولید می شود که با توجه به بروز پدیده خشکسالی و مشکلات عدیده در تامین نهاده های دامی می تواند برای تغذیه دام ها بسیار مفید باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار