مدیرعامل شرکت گاز استان همدان در دیدار با هیئت مدیره شرکت دانش بنیان گازسوزان گفت: تعامل حداکثری با دانش بنیان ها در دستور کار این شرکت است.
کد خبر: ۱۰۶۸۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰ 20 September 2022

 مدیرعامل شرکت گاز استان همدان در دیدار با هیئت مدیره شرکت دانش بنیان گازسوزان گفت: تعامل حداکثری با دانش بنیان ها در دستور کار این شرکت است

 

به گزارش تابناک همدان، محمد صادق محبی نظر با بیان این مطلب اظهار داشت: در دنیای امروز موتور پیشران و جهت ساز شرکت ها و سازمان ها پژوهش و توسعه است که این ظرفیت ویژه در شرکت ها و موسسات دانش بنیان موجود است.

وی افزود: شرکت های دانش بنیان پتانسیل خوبی برای ارائه راهکار، رفع چالش ها و ارائه الگوهای پیشرفت برای شرکت ها می باشند و هر سازمانی که بتواند نقاط مشترک و بیان مسئله مشترکی با دانش بنیان ها و مراکز رشد داشته باشد قطعاً بیشترین بهره را از این ظرفیت برده است.

محبی نظر ادامه داد: شرکت های دانش بنیان استانی مانند شرکت کنترل گاز اکباتان، شوکت و نیز در سطح ملی شرکت صنعتی گازسوزان علاوه بر همکاری های پیمانکاری و تامین کالا می توان در خصوص تحقق اهداف استراتژیک و ترسیم مسیر توسعه نیز همکاری نمود. محبی نظر افزود: سفارش گذاری، تامین کالا در اسرع وقت، انطباق با استانداردهای بازرسی و کالای شرکت ملی گاز ایران و خدمات پس از فروش مناسب و پشتیبانی فنی را از تامین کنندگان و نیز شرکت صنعتی گازسوزان خواستار شد.

در ادامه علیرضا متین عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی گازسوزان به تشریح شرکت مذکور، سابقه فعالیت ها و نیز ثبت بیش از ۷۰ اختراع در سطح ملی و بین المللی پرداخت و گفت: این شرکت آمادگی ارائه حضوری و تحت وب تمامی محصولات حوزه صنعت گاز را برای مدیران و کارشناسان مربوطه دارد و اهتمام جدی در مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش به نحو مطلوب را داشته و سالانه محصولات دانش بنیان جدیدی به سبد محصولات این شرکت افزوده می گردد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار