مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با برگزاری جلسه با حضور معاونین و روسای محترم امور به ارایه گزارش و تشریح فعالیت‌های این شرکت در جذب بودجه‌های سرمایه‌ای در سال ۱۴۰۱ پرداختند.
کد خبر: ۱۰۶۷۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲ 14 September 2022
 مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با برگزاری جلسه با حضور معاونین و روسای محترم امور به ارایه گزارش و تشریح فعالیت‌های این شرکت در جذب بودجه‌های سرمایه‌ای در سال ۱۴۰۱ پرداخت.

به گزارش تابناک همدان، محمد صادق محبی نظر در خصوص این جلسه گفت: مجموعه اقدامات صورت گرفته از ابتدای سال جاری تاکنون به مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران ارایه و نسبت به دوره مشابه در سال گذشته ارتقای عملکرد و افزایش جذب بیش از ۶ درصدی را شاهد بوده ایم.
 
وی افزود: تحقق برنامه‌های عملکردی و جذب بودجه سرمایه‌ای در سال گذشته بیشترین میزان در طی سنوات پنج ساله گذشته بوده است و حاکی از تلاش و مجاهدت‌های کارکنان این شرکت بوده است.
 
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: پروژه‌های خط انتقال منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد و خط انتقال پدافندی ۲۰ اینچ همدان از مهمترین و استراتژیک‌ترین پروژه‌های سال جاری می‌باشد که با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در حال انجام مقدمات اخذ مجوز‌های مربوطه و اجرایی سازی آن هستیم.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار