فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) گفت: یاوه گویی های فتنه گران ۸۸، ناشی از حقد و کینه آنها نسبت به حبیب حرم بوده است.
کد خبر: ۱۰۶۰۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸ 10 August 2022


 فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) گفت: یاوه گویی های فتنه گران ۸۸، ناشی از حقد و کینه آنها نسبت به حبیب حرم بوده است.

 فرمانده سپاه انصارالحسین علیه السلام در گفتگو با تابناک همدان، اظهار کرد: اگر بخواهیم مصادیقی برای آیه شریفه والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا بیان کنیم، بی شک شهید همدانی یکی از این مصداق هاست، وی کسی بود که قبل‌از انقلاب در رکاب امام خمینی (ره) بود و در راه پیروزی انقلاب اسلامی تلاش می‌کرد و بعد از آن نیز برای اینکه شر دشمنان داخلی و خارجی را از کشورمان بزداید تلاش های فراوانی داشته و خدمات ارزنده ای از خود به یادگار گذاشته است، که از جمله آنهامبارزه با گروه‌های ضدانقلاب و آزادسازی کردستان بود.

سردار مجیدی گفت: با شروع جنگ تحمیلی ایشان تمام وقت خود رادر اختیار جنگ بوده و در اکثر عملیات ها نقش بسزایی داشتند و نقش ایشان بعد از دفاع مقدس نیز در خنثی سازی فتنه ها بالاخص فتنه ۸۸ بسیار پر اهمیت بوده است.
وی افزود: شهید همدانی در فتنه ۸۸ مسئولیت سپاه محمد رسول الله را بر عهده داشتند و تهران را به ۵۰ قسمت تقسیم کرده و با سازماندهی بسیار قوی و خوبی که داشتند تمام نقشه‌های فتنه‌گران را نقش بر آب کردند.

مجیدی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از اقداماتی مهمی که در کارنامه ایشان ثبت و ضبط‌شده دفاع از حرم آل‌الله و نابودی داعش بوده، ایشان با حضور در سوریه و تشکیل بسیج مردمی باعث شدند به قول خودشان سوریه‌ای که در حال هضم شدن بود را نجات دهند.

سردار مجیدی افزود: حال این یک امر طبیعی است که فتنه گران با حقد و کینه‌ای که از فتنه ۸۸ و نابودی داعش که تامین کننده منافع اربابانشان بوده، به یاوه گویی پرداخته و اکاذیبی به ایشان و نظام جمهوری اسلامی نسبت دهند، اما باید این را بدانند که از خون ایشان هزاران سردار همدانی رشد کرده که هر لحظه آماده جان فشانی برای انقلاب، کشور و خاموش کردن فتنه گران هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار