رضا بهراملو با حکم وزیر جهاد کشاورزی، به عنوان سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان معرفی شد.
کد خبر: ۱۰۵۲۹۰۸
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۸ 26 June 2022

رضا بهراملو با حکم وزیر جهاد کشاورزی، به عنوان سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان همدان معرفی شد.

به گزارش تابناک همدان، در این مراسم که با حضور معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی ، معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان ، معاونین و مدیران کل ادارت تابعه سازمان جهاد کشاورزی همدان برگزار شد، معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: در دوران مسولیت اقای مهندس تقوی هم زمان با اجرای طرح هدفمند شدن یارانه‌ها بود و ایشان به همراه مجموعه جهاد کشاورزی استان توانست به خوبی بازار را مدیریت کنند.


حسن رضا نیا اظهار داشت: بعد از گذشته چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی توانستیم از نظر امنیت غذائی در بین 195 کشور رتبه 76 را کسب کنیم .


وی افزود: حوزه جهاد کشاورزی محور تامین امنیت غذایی کشور است که برای هرچه بهتر شدن امنیت غذایی کشور توسط دولت سیزدهم سند امنیت غذائی کشور در حال تدوین می باشد.


معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان تصریح کرد: اصل امنیت غذایی کشور باید با کار جهادی انجام گردد.


در این مراسم نیز معاون باغبانی ورزات جهاد کشاورزی گفت: در سال گذشته بیش از 6 میلیارد دلار درامد ارزی بخش کشاورزی برای کشور بوده در حالی که جنگ اقتصادی از سوی دشمنان به ما تحمیل شده است.


محمد مهدی برومندی اظهار داشت: متاسفانه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی برای ناامید کردن مردم از نظام جمهوری اسلامی اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار دادند و وظیفه همه مسولین کشور است که با کار شبانه روزی این اقدام دشمنان را ناکام گذارند.


وی افزود: امروز بخش کشاورزی برای افزایش تولید در کشور برنامه های مدون و بسیار خوبی طراحی نموده است که مهمترین این برنامه ها کشاورزی قراردادی است که در کشور در حال اجراء می باشد.


معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: مردمی سازی یارانه‌ها یکی از مهمترین کارهایی است که در دولت سیزدهم اجراء شد که در این طرح جراحی اقتصادی صورت گرفته ، برای اجرای شدن کامل این طرح مردم همچون گذشته باید دولت را همراهی کنند.


برومندی افزود: تحولات اخیر در تاریخ دنیا بی سابقه بود ،چرا که جنگ بین روسیه و اوکراین باعث شد که جهان با مشکلات زیادی از نظر تامین مواد غذایی روبرو شود.


وی اظهار داشت: توسعه پایدارو تولید پایدار در بخش کشاورزی دو محور مهم وزارت جهاد کشاورزی خواهد بود .


معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: برای اولین بار در کشوربرای تمامی باغات شناسنامه صادر شده وهمچنین اراضی کشاورزی سند دار شدند.


در پایان این مراسم از زحمات غلامحسین تقوی تجلیل و رضا بهراملو بعنوان سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی همدان معرفی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار