وزیر کار:
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: همه افراد مستحق جامانده در هر گروه و دهکی که باشند، یارانه دریافت خواهند کرد.
کد خبر: ۱۰۴۶۰۷۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۲ 21 May 2022
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: همه افراد مستحق جامانده در هر گروه و دهکی که باشند، یارانه دریافت خواهند کرد.

به گزارش تابناک همدان، حجت الله عبدالملکی روز شنبه در جریان سفر به استان اردبیل و در حاشیه جلسه شورای اداری این استان به خبرنگاران گفت: پرداخت یارانه به همه متقاضیانی که در فهرست دریافت قرار نگرفته و در سامانه اعلام شده اعتراض خود را ثبت کرده اند، در دستور کار دولت قرار گرفته است.

او بیان کرد: برای دو گروه یارانه واریز نشده که دسته اول کسانی هستند که یارانه نمی‌گرفتند و این افراد می‌توانند برای دریافت یارانه در سامانه اعلام شده ثبت نام کنند و سایت سازمان هدفمندی یارانه‌ها ثبت نام را شروع کرده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: گروه دوم کسانی هستند که در گذشته یارانه دریافت می‌کردند، ولی در این دوره از پرداخت یارانه به عنوان دهک دهم شناسایی شدند و یارانه آن‌ها واریز نشد و این افراد در صورت اعتراض و ثبت درخواست در سامانه‌های اعلام شده و تایید استحقاق، یارانه دریافت خواهند کرد.

او پرداخت یارانه برای هر دو گروه را منوط به ثبت تقاضای بازنگری عنوان کرد و ادامه داد: تقاضای هموطنان در سامانه‌های مربوطه در حال بررسی است و این بررسی زمان‌‎بر و حدود یک ماه زمان می‌برد.

عبدالملکی تاکید کرد: بنا به دستور رئیس جمهور، یارانه یک ماه همه کسانی که اعتراض خود را ثبت کرده‌اند، به حساب این افراد واریز شده و پس از بررسی و تایید استحقاق، یارانه را دریافت خواهد کرد./ شفقنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار