عصر امروز با اعلام سه تیم برگزیده نخستین مسابقه ملی مهارت آزاد با محوریت طراحی و ساخت کفش چرم در استان همدان به کار خود خاتمه داد.
کد خبر: ۱۰۲۳۷۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۸ 21 January 2022

عصر امروز با اعلام سه تیم برگزیده نخستین مسابقه ملی مهارت آزاد با محوریت طراحی و ساخت کفش چرم در استان همدان به کار خود خاتمه داد.

به گزارش تابناک همدان، عصر امروز با حضور فعالان عرصه تولید و توزیع کفش چرم و دواران ملی و بین المللی آیین اختتامیه مسابقه ملی مهارت آزاد با محوریت طراحی و ساخت کفش چرم و چرم صنعتی زنانه در کارگاه تولیدی کفش آرمینا در استان همدان برگزار شد. 

فراخوان این مسابقات آبان سالجاری منتشر شد و با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، شرکت شهرک‌های صنعتی و اتحادیه کیف و کفش و چرم استان همدان برگزار شد. پس از ثبت نام و گزینش اولیه، ۱۲ تیم دو نفره متشکل از یک نفر پستایی‌کار و یک نفر پیشکار به مرحله عملی و اجرای فنی در محیط کارگاهی راه یافتند. 

از صبح امروز رقابت میان این ۱۲ تیم جهت دوخت یک جفت کفش زنانه شکل گرفت و در نهایت بعداز ظهر امروز با داوری داوران ملی و یک داور از کشور ترکیه این رقابت خاتمه یافت. در پایان با نظر هیئت داوران سه تیم به عنوان تیم‌های برگزیده مسابقه ملی مهارت آزاد با محوریت طراحی و ساخت کفش چرم و چرم صنعتی زنانه انتخاب شدند. 

به تیم اول مبلغ ۱۰ میلیون تومان، تیم دوم هفت میلیون تومان و تیم سوم پنج میلیون تومان اهدا شد. همچنین به تمامی تیم‌ها لوح یادبود شرکت در این المپیاد مهارتی اعطا شد. تیم‌های برگزیده به شرح ذیل معرفی شدند:

تیم اول: جعفر کریمی پروانه (پستایی‌کار) و مجید موقر پاک (پیشکار)

تیم دوم: مجتبی فروندی (پستایی‌کار) و محمد یاوری امجد (پیشکار)

تیم سوم: بهمن محمودی (پستایی‌کار) و علی اوسط محمودی (پیشکار)

گفتنی است؛ تیم‌های شرکت کننده از استان‌های تهران، اصفهان، لرستان، آذربایجان شرقی، کهکیلویه و بویر احمد و همدان در این رقابت حضور یافته بودند.
 
 
منبع :موج
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار