مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: در پروژه سد خرمرود تاکنون اعتباری در حدود ۹۲ میلیارد تومان توسط سرمایه گذار هزینه شده است.
کد خبر: ۱۰۱۲۶۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵ 30 November 2021
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: در پروژه سد خرمرود تاکنون اعتباری در حدود ۹۲ میلیارد تومان توسط سرمایه گذار هزینه شده است.

به گزارش تابناک همدان، مهندس منصور ستوده در خصوص پروژه‌هایی که در شهرستان تویسرکان در حال پیش روی است، مطرح کرد: در ۶ ماهه نخست سال جاری، عملیات خاکبرداری، خاکریزی و بتن ریزی در سد خرمرود به سرعت در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در پروژه سد خرمرود تاکنون اعتباری در حدود ۹۲ میلیارد تومان توسط سرمایه گذار هزینه شده است، گفت: در طرح آبرسانی به تویسرکان از سد سرابی نیز تا این بازه زمانی اعتباری در حدود ۲۹ میلیارد تومان هزینه شده و تصفیه خانه آب شرب نیز توسط سرمایه گذار بخش خصوصی و به روش B.O.T با مبلغ ۲۸ میلیارد تومان در حال تکمیل و در مراحل نهایی است.

ستوده با بیان اینکه در این شهرستان در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ تعداد ۲۵ حلقه چاه مسدود شد، مطرح کرد: این روند موجب صرفه جویی ۱.۲۶ میلیون مترمکعب شد که در این زمینه از تعهدی که داشتیم، فراتر عمل کرده ایم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان ادامه داد: در پیشروی طرح مطالعه و اجرای پروژه‌های تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی شهرستان تویسرکان، تعداد ۲۷ دستگاه کنتور هوشمند نصب و ۳۹ عدد چاه فاقد پروانه نیز تعیین تکلیف شد.

وی در ادامه به اجرای طرح‌های مطالعاتی و پروژه‌های تعادل بخشی منابع زیرزمینی در شهرستان اسدآباد نیز اشاره کرد و گفت: در این راستا، تعداد ۵ حلقه چاه مسدود و ۱۰ عدد چاه فاقد پروانه نیز در ۶ ماهه نخست سال جاری، تعیین تکلیف شد.

ستوده با اشاره به ضعیت سد مخزنی نعمت آباد نیز مطرح کرد: این سد با اعتبار ۷۴ میلیارد تومانی در سال ۹۹ افتتاح شد.

منبع: روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای همدان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار