کد خبر: ۱۰۱۲۲۲۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱ 28 November 2021
 شبکه‌های اجتماعی زمینه‌ای را فراهم آورده تا افراد مختلف، مهارت‌های خود را در قالب عکس، فیلم و یا متن تهیه و برای دیگران به اشتراک بگذارند. چه‌بهتر که این فرصت را در اختیار اعضای یک خانواده یا اقوام خود قرار دهیم. ارتقای دانش و تجربه شخصی، استفاده دیگران از مهارت شما و همچنین آغاز یک کسب‌وکار خانوادگی، محصول یک دورهمی برخط فامیلی است.

به گزارش تابناک همدان، حتماً تاکنون در شبکه‌های اجتماعی مختلف آموزش‌های متنوع هنری، ورزشی، آشپزی و یا نکات ساده خانه‌داری را دیده‌اید. شبکه‌های اجتماعی فرصت ویژه‌ای را در اختیار ما قرار می‌دهند تا به عرضه مهارت‌های خود و دیگران کمک کنیم. چه‌بهتر که این فرصت را در اختیار اعضای یک خانواده یا اقوام خود قرار دهیم.
 
پدر و مادر و فرزندان یک خانواده، هر یک مهارتی دارند که قابلیت آموزش عمومی دارد. بهتر است یک جلسه خانوادگی تشکیل دهید و درباره آموزش‌ها تصمیم بگیرید. از دسترس‌ترین پیام‌رسان برای معرفی مهارت‌های خود استفاده کنید و با همکاری سایر اعضای خانواده محتوای لازم برای آموزش این مهارت‌ها را در قالب عکس، فیلم و یا متن تهیه و بارگذاری کنید.
 
نکته مهم اینکه حتماً درباره چگونگی و میزان ورود اطلاعات و نحوه استفاده از کانال یا گروه ایجاد شده باهم مشورت کرده و اطلاعات خود را به‌روز کنید. ارتقای دانش و تجربه شخصی، استفاده دیگران از مهارت شما و همچنین آغاز یک کسب‌وکار خانوادگی، محصول یک دورهمی برخط فامیلی است.
 
منبع: شفقنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار