معاون مدیریت توسعه و بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی خبر داد.
کد خبر: ۱۰۰۱۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۹ 15 October 2021
معاون مدیریت توسعه و بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی خبر داد.

به گزارش تابناک همدان، به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ داریوش سرحدی معاون مدیریت توسعه و بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، با اشاره به برگزاری کشاورزی از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی –ماشین آلات –نهاده ها-سیستم‌های آبیاری –کشت‌های گلخانه‌ای وهمچنین شانزدهمین نمایشگاه صنعت مرغداری-دامپروری و شیلات استان همدان، اظهار داشت: این نمایشگاه هر ساله با هدف ارائه دستاورد‌های بخش کشاورزی به تولیدکنندگان در استان همدان برگزار می‌شود.

او گفت امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایطی که کشور و استان همدان داشت مصوب شد نمایشگاه با تاخیر در مورخ ۲۷ مهر ماه لغایت ۳۰ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین الملی برگزار گردد.

سرحدی بیان کرد: حدود ۵۰ شرکت در این نمایشگاه حضور دارند که نمایندگان شرکت‌های خارجی و تولید کنندگان و فعالان بخش کشاورزی از استان‌های مرکزی، تهران، اصفهان، زنجان، خراسان رضوی، قزوین، آذربایجان غربی شرکت می‌کنند.

او ادامه داد: حدود ۳۰ غرفه مربوط به مکانیزاسیون و ادوات کشاورزی، ۵ غرفه دام و طیور، ۴ غرفه نهاده‌های بخش کشاورزی، ۳ غرفه سیستم‌های نوین آبیاری و مابقی در زمینه‌های دیگر است.

معاون مدیریت بازرگانی گفت: در برگزاری نمایشگاه نکات بهداشتی رعایت می‌شود.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار